Berrak Turşuları
Haberler

Berrak’tan İki Yeni Ürün: Cevizli Dobipa Sos ve Zeytin Ezmesi


Mevsiminde toplanan taze sebzeleri; turşulaştırarak, közleyerek veya ısıl işlem uygulayarak her mevsim tüketilebilir bir lezzete dönüştüren Berrak, ürün yelpazesine iki yeni ürün daha ekledi. Cevizli Dobipa Sos ve Zeytin Ezmesi...

Bu yıl, bir biri ardına yeni ürünleri piyasaya sunan Berrak, Cevizli Dobipa Sos ve Zeytin Ezmesi’ni de tüketici ile buluşturdu. Barış Manço’nun ‘Domates, biber, patlıcan” şarkı sözlerinden esinlenerek, közlenmiş domates, biber ve patlıcandan acılı ve acısız sos üreten ve adını da Dobipa Sos koyan Berrak, tüketicilerden gelen beğeni ile seriye cevizlisini de ekledi. Koruyucu madde kullanmadan üretilen ve sağlıklı cam şişelerde tüketiciye ulaştırılan Berrak Cevizli Dobipa Sos, kahvaltıdan ızgaralara, makarnadan cipse kadar her şeyin yanına harika yakışıyor.

Kahvaltılık serisini de zenginleştiren marka, 4 çeşit zeytinin yanına Zeytin Ezmesi’ni de dahil etti. Son çıkardığı ürünlerle birlikte 31 adet ürün çeşidine ulaşan Berrak, bu yıl acılı ve acısız Şalgam Suyu’nu, Karışık Zengin Turşu’yu ve Yemeklik Domates Sos’u çıkarmıştı.

İnternetteki turşucunuz

Perakende satış kanallarının yanı sıra, kendi e-satış sitesi www.tursu.com.tr ile doğrudan satış yapan Berrak, e-satış kanalında düzenlediği kampanya ve hediyelerle tüketicisine özel avantajlar sunuyor. Dijital satış kanallarındaki sayıyı da arttıran Berrak; n11.com, getir, hepsiburada.com sitelerinde de satılıyor.

Her Kavanozda 1 Kuruş Hayvanlara

Berrak Turşuları, 33 senedir Türkiye’nin tüm ulusal ve çoğu büyük süpermarket zincirlerinde ve son 7 senedir de Türkiye’nin öncü e-satış sayfalarında satılan her kavanoz ürününden kazandığı 1 kuruşu, STK’lar aracılığıyla sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi için kullanıyor.