Berrak Turşuları
Haberler

Haytap - Berrak Turşuları İşbirliği Her Ay Bir Can'ın Tedavisi Karşılanacak!


Tüm canlar birdir.

Berrak Turşuları; sahipsiz hayvanların yaşamlarına devam edebilmeleri için sürdürülebilir besin ve barınak çözümleri geliştirmek amacıyla HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ile uzun soluklu bir işbirliğine başlamıştır.

 

Sokaklardaki yaralı, aç, hasta ve kötü muameleye maruz kalan evcil hayvanların beslenmesini, tedavi edilmesini ve kısırlaştırmak suretiyle güven altında tutulmasını sağlamak, yaşadığımız ülkenin insani ve sağlık açısından en büyük gereklerinden biridir.Çünkü Berrak Turşuları, bir toplumun medeniyet seviyesinin, adalet ve refahı kadar, o toplumdaki en korunmasızların nasıl korunduğuyla ölçüldüğüne inanır.

 

Her aile ve toplumun en büyük gayesi ruh ve beden sağlığı yerinde nesiller yetiştirmek, bulundukları halkı daha huzurlu bir geleceğe taşımaktır. Bu ancak ekonomik olarak güçlenmek veya çocuklarına yüksek rütbelere özendirmek kadar, aynı zamanda yaşam hakkı, çevre ve doğanın içinde bulunduğu tehlikelere karşı farkındalığı güçlü zihniyetler yetiştirmekle olur. İşte, Berrak Turşuları’nın sokak hayvanlarının sorunlarına kalıcı çözümler için somut destekler vermekteki amacı bu farkındalığın da yayılmasına yardımcı olmaktır.

 

Berrak Turşuları, 33 senedir Türkiye’nin tüm ulusal ve çoğu büyük süpermarket zincirlerinde ve son 7 senedir de Türkiye’nin öncü e-satış sayfalarında satılan her kavanoz ürününden kazandığı 1 kuruşu, HAYTAP’a bağışlayarak fikirlerini eyleme geçiriyor.

 

TURSU.COM.TR adlı Berrak Turşuları sayfası dahil, diğer veb sayfaları ve zamanla görülmeye başlanacak olan her Berrak ürünü etiketinde, Berrak Turşuları, HAYTAP’ın logosunu kullanarak bu farkındalığın da bir habercisi olmayı amaçlamıştır.

 

Berrak Turşuları bu kampanya kapsamında her ay Haytap'ın veteriner hizmetleri masraflarının bir kısmını karşılamayı HAYTAP ile karşılıklı olarak imzaladıkları sözleşme ile taahüt etmiştir. Bundan böyle yaralı olan bir canımız Berrak Turşuları ve Haytap işbirliği ile sağlığına kavuşacak , acıları sona erecek ve hatta sahiplendirilecektir. Tüm faturalar ve fotoğraflar her ay düzenli olarak sosyal medya sayfalarımızda ve web sitemizde yayınlanacaktır.

 

Haberi HAYTAP web sitesinde görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.