Kullanım Koşulları


1. Fiyat/Stok Hataları ve Sitedeki Değişiklikler
Yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Berraktursulari.com.tr dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Berraktursulari.com.tr fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

2. Telif Hakkı Uyarısı
Berraktursulari.com.tr'de yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyon, Berrak Turşuları'un izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz ve tekrar üretilemez.

3. Ödeme
Berraktursulari.com.tr'dan banka havalesi/EFT'si ve kredi kartı ile alışverış yapılabilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, ödemenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Havale/EFT siparişlerinde, 2 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.

4. Fiyatlar
Berraktursulari.com.tr tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. Alışverişiniz sırasında size bildirilen fiyatlara KDV dahildir. KDV oranı tüm ürünlerimizde %18'dir.

5. Teslim Süresi
Paketlerinizin, kargolama sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda musteri@zeytursan.com.tr'ye mail ile yazarak, durumun bize tarafınızdan bildirilmesi gerekmektedir. Kargo şirketi kargonuzun sevk ve teslimat sürecini size sms yolu ile bildirecektir. Arzu eden müşterilerimiz musteri@zeytursan.com.tr'ye mail ile yazarak kargo takip numaralarını internet üzerinden takip etmek üzere talep edebilirler. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak musteri@zeytursan.com.tr'ye bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. Berraktursulari.com.tr sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır. Teslimatı sırasında hasara uğramış ve teslimat tutanağı tutturulmamış bir ürün kesinlikle iade alınmayacaktır. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

6. İade ve Değişim
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek, faturası ve tüm belgeleri ile birlikte olmak koşuluyla iade edebilirsiniz.

7. Üçüncü Taraf Sitelerine Bağlantılar
Berraktursulari.com.tr sayfalarında başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Berrak Turşuları dış bağlantıların içeriğinden sorumlu tutulamaz.

8. Kullanım Koşulların Onayı
Berraktursulari.com.tr sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.